Oferta SPA

* ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Drodzy Goście,

informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją, od soboty  17 kwietnia 2021 możliwa jest realizacja następujących usług:

  • zabiegi medical spa

Regulamin organizacyjny podmiotu leczniczego

Zapraszamy Cię do strefy relaksu Wellness & Spa WERONA. Dzięki pełnemu zaangażowaniu poznajemy Wasze potrzeby by móc w jak najlepszy sposób zapewnić Wam odprężenie ducha i ciała. Nasze zabiegi oparte są na czterech żywiołach: ziemia, woda, powietrze i ogień.

Do Państwa dyspozycji pozostają m.in. kompleks jacuzzi i saun, kąpiele balneologiczne, masaże, rytuały wellness oraz seanse przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych Gościach naszego obiektu. Wellness & SPA Werona w Dusznikach-Zdroju jest jednym z najpopularniejszych kompleksów odnowy biologicznej na terenie województwa dolnośląskiego. W Dusznikach Zdroju znajdują się jedne z najsłynniejszych źródeł wód mineralnych, z których w 1826 korzystał jako kuracjusz sam Fryderyk Chopin. Z tutejszej balneoterapii i fizykoterapii najczęściej korzystają osoby dotknięte schorzeniami kardiologicznymi oraz gastrologicznymi. Kąpiel perełkowa rozluźnia mięśnie i uspokaja, a kąpiel borowinowa wspomaga zwalczanie dolegliwości kobiecych.

W Dusznikach-Zdroju panuje klimat pobudzający produkcję czerwonych ciałek krwi.
Wellness & SPA WERONA to relaks i sposób na poprawę stanu zdrowia.

Zapraszamy do składania rezerwacji pod numerem telefonu +48 74 811 62 30

Zakład Medical-SPA Werona wykonuje działalność leczniczą w zakresie: hydroterapii, kinezyterapii i masażu leczniczego. 

Basen i jacuzzi czynne w godz. 08.00 – 22.00

Sauny czynne w godz. 15.00 – 22.00

Zewnętrzna strefa spa czynna w godz. 18.00 – 22.00 /przy sprzyjających warunkach pogodowych i przy obłożeniu hotelu przynajmniej  50%/
Zabiegi w strefie SPA wykonywane są w godz. 9:00 – 22:00.

Zapisy pod numerem telefonu +48 74 811 62 30.